Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
محصولات فلزی

کارواش بخار

در این مقاله به بررسی دستگاه کارواش بخار شرکت خزر منبع بندر می پردازیم. برای خرید و سفارش مدل های مختلف کارواش بخار با ما تماس بگیربد.

کنید

کارواش بخار چیست؟

کارواش بخار های قدیمی و آبی توانایی شستشوی صندلی ها و توشویی ماشین را بدین صورت که کارواش بخار انجام میدهد ، ندارند . به همین جهت نیاز به به بخارشویی همیشه وجود دارد . و تقاضای مشتریان در حال افزایش میباشد . کیفیت شستشو با کارواش بخار حرف اول است .تمام کسانی که ماشین خود را برای شستشو می آورند این مهم یعنی کیفیت شستشو در اولویت آنهاست . قدرت بالای شستشو و نقاط ریز و نقاطی که امکان دسترسی به آنها نیست مانند کانال کولرها و جلوپنجره و لای دربها و… تمام نقاط دست نیافتنی.

برخی ها می گویند دمای بالای کارواش بخار به خودرو آسیب می رساند که باید گفت : رنگ کوره ای ماشین تا ۴۰۰ درجه حرارت را میتواند تحمل کند و خودرو هایی که بتازگی رنگ شده اند تا ۲۵۰ درجه . در حالی که بخار ۱۲۰ درجه حرارت دارد و مسیری که طی میکند تا به انتهای شلنگ برسد به شدت افت دما پیدا میکند به نحوی که حتی مشکلی برای قطعات فایبرگلاس هم بوجود نمی آورد.

کارواش بخار نسبت به سایر مدل ها از مصرف آب بسیار پایینی برخوردار می باشد . با پر کردن مخزن آب دستگاه بخار می توانید چندین خودرو را شستشو دهید و از آن لذت ببرید.

کارواش بخار خودرو

همیشه بعد از مدتی داخل ماشین پر از گرد و غبار میشود این گرد و غبار به جاهایی نفوذ میکنند که دست نمیتواند انها را پاک کند مثلا جای کولر اما ایا می توان با کارواش آب این قسمت ها را شستشو داد ؟جواب خیر است بر همین اساس دستگاه بخار وارد کار شده و با نفوذ به این قسمت های مشکل ماشین را تمیز میکنند . در اکثر موارد از داخل ماشین بوی نامطبوعی می آید که با  کارواش بخار  داخل ماشین این بو از بین می رود.

 با توجه به قدرت بخار به راحتی سطح ماشین را از هر نوع کثیفی و چربی پاک کرده و به رنگ ماشین جلایی دوباره میدهد

در استفاده از کارواش بخار به هیچ چیزی نیاز ندارید و تنها بدون نیاز به مواد شوینده اقدام به پاک کردن ماشین کنید

مشخصات فنی