Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

بشکه پلاستیکی

بشکه پلاستیکی

در این مطلب می خواهیم شما را با مواد سازنده پلاستیک همچنین کاربرد پلاستیک و غیره آشنا کنیم.
به بشکه های پلاستیکی معمولاً ظروف همه کاره می گویند چرا که به شما کمک می کند تا شما محصولات خود را با کمترین هزینه و همچنین خیلی راحت انجام دهید معمولاً بشکه های پلاستیکی غذایی به رنگ آبی تولید می شود و به بازار عرضه می شود  می‌توانید شما برای انتقال محصولات و مواد غذایی تا مواد صنعتی و غیره از این روش استفاده کنید در نظر داشته باشید رنگ آبی در تولید بشکه های پلاستیکی استفاده می شود برای محصولات غذایی می باشد تولید پلاستیک از مواد پلی اتیلن با چگالی بالا استفاده می کند و این باعث شده است تا این بشکه ها مقاومت بالایی داشته باشند.
البته در نظر داشته باشید که بشکه های پلاستیکی تنها در رنگ آبی تولید نمی شود رنگ های دیگری نیز دارند که تولید و عرضه می‌شود اما اگر برای انتقال محصولات مواد غذایی می خواهید برای جابجایی استفاده کنید حتما از رنگ آبی استفاده کنید چرا که رنگ‌های دیگر غذایی نیستند و ازمواد سمی در تولید آن استفاده شده است.

برای خرید انواع مخزن آب پلاستیکی وارد شوید

 

بشکه پلاستیکی چیست؟

بشکه های پلاستیکی را معمولاً در ابعاد و سایز های متنوع تولید و به بازار عرضه می کند این بشکه های پلاستیکی انواع های گوناگونی دارند مانند بشکه های پلاستیکی دهانه باز بشکه های دهانه بسته همچنین مواد غذایی و بشکه های پلاستیکی غیر مواد غذایی و …

مواد سازنده بشکه پلاستیکی

در تولید بشکه های پلاستیکی معمولا از پلی اتیلن با چگالی بالا استفاده می‌کنند چرا که دارای مقاومت بالا بوده و همچنین وزن آن بسیار سبک می باشد. شما می توانید جهت خرید بشکه های پلاستیکی سنگین و بسیار با کیفیت از طریق همین سایت اقدام نمایید البته در نظر داشته باشید که فروش گرما تمام محصولات را با قیمت مناسب گارانتی مادربرد به فروش می‌رساند.

درجه غذایی بشکه های پلاستیکی

معمولاً بر روی بدنه یا خود بشکه پلاستیکی اعدادی را درج میکنند این اعداد نشان دهنده نوع رزین که در تولید استفاده شده و همچنین نوع پلی اتیلن با چگالی مورد استفاده می شود رنگی که تولید می شود همچنین اعدادی که در کنار این کد ها نوشته شده است نشان دهنده درجه غذایی می‌باشد.

کاربرد بشکه پلاستیکی

بشکه های پلاستیکی از کاربردهای فراوانی برخوردارند یکی از کاربرد اساسی بشکه های پلاستیکی در ذخیره مواد غذایی و همچنین روغن های صنعتی و مواد شیمیایی و غیره می باشد در نظر داشته باشید که می‌توانید از بشکه هایی بازیافتی استفاده های فراوانی داشته باشید فقط کافیست کمی خلاقیت داشته باشید برای ساخت کمپوست و صندلی می توانید از این بشکه های پلاستیکی بازیافتی بهره مند شوید.

مواد سازنده بشکه پلاستیکی غذایی چیست؟

معمولاً در تولید بشکه های پلاستیکی از پلی اتیلن با چگالی بالا و همچنین با وزن مولکولی بالا استفاده می کند که یک ماده بسیار عالی می باشد که بی اثر بوده و در برابر ph بالا یا پایین بسیار مقاوم می باشد در نظر داشته باشید که اگر از ظرف برای نگهداری استفاده می‌کنید باید جنس ظرف نیز تغییرات مقاوم باشد.

قیمت بشکه پلاستیکی

باتوجه به موادی در تولید بشکه های پلاستیکی استفاده می‌شود و همچنین ابعاد و نوع بشکه های پلاستیگی قیمت باشگاه متفاوت می باشد که شما میتوانید جهت اطلاع از قیمت انواع باشگاه های پلاستیکی در سایزهای متنوع با مشاوران ما تماس بگیرید.

بشکه های پلاستیکی در چه ابعادی تولید و به بازار عرضه می شوند؟

تنوع تولید بشکه های پلاستیکی بسیار بالا می باشد و کوچکترین بشکه پلاستیکی در ابعاد ۲۰ لیتری تولید و روانه بازار می شود و بزرگترین بشکه های پلاستیکی نیست ۲۲۰ لیتر حجم دارد شما می توانید توسط آن ها محصولات و کالاهای خود را به راحتی جابجا کنید.

بشکه های پلاستیکی از مقاومت بالایی برخوردارند به گونه‌ای که مقاومت آنها تقریباً برابر با بشکه های فلزی می باشد و قیمت بشکه پلاستیکی نیز بسیار کم تر و ارزان تر می باشد.
شما می توانید در صورت نیاز به بشکه های پلاستیکی در ابعاد مختلف و برای استفاده در صنایع مختلف از طریق همین سایت اعلام کرده و در اسرع وقت کشت های پلاستیکی را درب منزل کارخانه خود را تحویل بگیرید در نظر داشته باشید که تمامی محصولات موجود در فروشگاه دارای گارانتی معتبر بوده و با قیمت مناسب به شما بازدید کنندگان عزیز و مصرف کنندگان عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + نوزده =